Балкан рън 2018

Резултати

 Снимки  Информация

Дата и място на провеждане: 3 Юни 2018 г., Калофер, 9 часа

Организатори: Кметство Калофер, Сдружение Маратон

Дисциплини: Състезание по планинско бягане. Състезание по планинско колоездене.

Състезателни категории: Мъже и Жени, Младежи и Девойки до 20г., Ветерани 40+, 45, 50, 55, 60, 65, 70.

Трасе: Старт: Калофер, площад Христо Ботев (600м надморска височина); Финал вр. Ботев (2376м Н.В.). Бягането е 19км и преминава през х. Рай. Колоезденето е 37км и преминава през местността Паниците.

Трасе бягане.kmz   Трасе колоездене.kmz

Трасе бягане.gpxТрасе колоездене.gpx

Организаторите си запазват правото на промени по трасето при необходимост.

Настилка: Асфалтов път, каменист макадам, бегачите ползват и туристическа пътека.

Подкрепителни пунктове за бегачи: ППБ (7,5км, 850м Н.В.); Хижа Рай (15км, 1430м Н.В.); вр. Ботев.

Подкрепителни пунктове за колоездачи: ППК (20км, 1600м Н.В.); вр. Ботев

Програма:

2 Юни

19:00-20:00ч. Раздаване на стартови пакети и регистрация в читалище Христо Ботев на площада

3 Юни

7:45-8:30ч. Раздаване на стартови пакети и регистрация в зоната на старта

9:00ч. Старт – едновременен за всички участници

15:00ч. Затваряне на финала

Условия за участие: Неограничено, за физически и психически здрави хора от 15 до 75-годишна възраст. Участниците се задължават да се движат по маркировката и да спазват Закона за движение по пътищата преди, по време и след състезанието. Всички лични разходи са за сметка на участниците.

Регистрация: Извършва се в две стъпки:

1. Подава се заявка за участие ТУК  до 1.6.2018г.;

2. Заплаща се стартова такса според получената при заявката информация.

Стартова такса: 

Платена до 27.05.2018г.: 25лв. 

Платена от 28.05 до 01.6.2018г.: 30лв.

Платена на старта: 35лв.

Победителите в предишни състезания от веригата при Мъже и Жени са освободени от такса с молба да подадат предварително заявка за участие.

Класиране и награди: Индивидуално, по реда на финиширане, отделно за бегачи и за колоездачи. Медали за първите трима във всяка категория. Материални награди за първите трима при Мъже и Жени; до 20г.; над 40г. Всички колоездачи жени ще бъдат наградени в една категория.

Извозване на бегачите: Осигурено е извозване на бегачите след финала с товарни камиони до Калофер. Колоездачите се връщат на собствен ход обратно по маркираното трасе.

Транспорт:
Организиран е транспорт от София до Калофер и обратно срещу заплащане. Цена 25лв. Тръгване от паркинга на стадион Васил Левски в 5:30ч. на 3 Юни (неделя). Тръгване обратно от площад Христо Ботев в 18:00ч. на 3 Юни. Желаещите да ползват транспорт трябва да го заявят и платят до 27.5 чрез формата за заявки. Приемат се заявки и за придружители.

Настаняване:

В къщи за гости в Калофер – 15 – 25 лв. на легло. Резервации на: 0887 508 999 Таня Арабаджoва (за планинското състезание).

В туристическа спалня в Калофер – 11лв. Резервации на: 0882966493.

Допълнителна информация: Осигурено е извозване на багаж до финала. Всички стартирали са застраховани със застраховка Злополука от 9:00 до 17:00ч. на 3.06.2018г.

Очаквайте повече информация тук и на събитието във фейсбук!

бягане
BIBИмеФамилияКатГрад
1.LyudmilNikodimovMСофия
2.IvelinaKolevaFКюстендил
3.SvetoslavTraykovM40Софиа
4.6AtanasManevMSofia
5.7NadezhdaStanilovaFSofia
6.98IvoDonchevM40Лясковец
7.DanailPavlovMПловдив
8.GeorgeMilinasM45Komotini - Greece
9.MartinaPenevaFСандански
10.GeorgiPehlevMСофия
11.AleksandarStefanovM45Бургас
12.MartinStoimenovMСофия
13.12DanielSimeonovMVarna
14.RumenigeYurukovMСофия
15.DesislavaStoyanovaF45Варна
16.13StoyanLechevMВарна
17.KaloyanPeychevMСофия
18.IvayloTsurevMСандански
19.DesislavaKoedzhikovaFВелико Търново
20.MariyaAnchevaF55Пловдив
21.14RomanSidorkinM40Велико Търново
22.15DesislavaKoedzhikovaFВелико Търново
23.16DesislavaGabrovskaF40Варна
24.17NataliyaMilevaFСофия
25.282KirilDraganovM45Русе
26.IvayloKirovM45Стара Загора
27.VasilGeorovM
28.19DemyanaYosifovaF20София
29.20PavelAltanchevM50Варна
30.21SilviyaStefanovaFСофия
31.22EmilYordanovMВелико Търново
32.VeselinaIvanovaFVarna
33.23DesislavaStoyanovaF45Варна
34.MIROSLAVDYaKOVM45Твърдица
35.24IvanDarpatovM40Sofia
36.HristoDobrevMСофия
37.26Boryana YordanovaFКазанлък
38.NikolayDemerdzhievМ20С.МАЛО БУЧИНО
39.28IliyaBonchevM40Горна Оряховица
40.29VentsislavTrifonovMГорна Оряховица
41.85DanailPavlovM
42.BorisChakalovMСофия
43.18NeliVoynovaFВелико Търново
44.31NikolayNikolovM40Варна
45.32NevelinaKartalovaF
46.StefanGalibovM40Sofia
47.52DimitarKolevMPlovdiv
48.299Stoyan StoyanovMПловдив
49.4HristoRaynovM50Варна
50.SotirGeorovM20 Наливни - Пловдив
51.GeorgiDrambozovMСофия
52.GeorgiDrambozovM
53.StefanAngelovMPlovdiv
54.95RadiMilevM70Kazanlak
55.287GenoUvardovMMUSICPLE ORGASM
56.EvgeniVasilkovskiMТроян
57.EvgeniVasilkovskiMТроян
58.62AlekseyVasilevM45Сливен
59.63NikolaPashtrapanskiМ20София
60.88Vladimir IlievMТроян
61.65GalinaHristovaF
62.124StefkaStoyanovaF50Burgas
63.50IliyanTopalovMСофия
64.66KrastyuPanchevM45
65.RadoslavTsekovMСофия
66.291GeorgiBogatinovM45София
67.33Aleksandar IvanovM45Чирпан
68.64IvanStanchevM50ТД "Средногорец" Чирпан
69.120Georgi VodenicharovM60Лом
70.DobrinIvanovМ20Ямбол
71.RosenRusevMSofia
72.61RosenRusevMТриглав
73.60VelinDilovMPleven
74.69EliyaAtanasovaF-
75.59TodorMadzharovM50Стара Загора
76.58HristoGrudevMСевлиево
77.stoyanivanovMSofia
78.57DeyanDimovMПловдив
79.289DannyStonesM
80.56IvoDimitrovMСофия
81.55AleksandarNikovM40Comox
82.54RumenDimitrovMПлевен
83.53Milen IvanovMПлевен
84.KrasiPetrushkovaF40Varna
85.HristoDobrevMСофия
86.HristoDobrevMСофия
87.KalinChinovskiM40Sofia
88.51DobromiraIanevaF45Sofia
89.48YuliyanPetkovMПловдив
90.96DragostinMilyanovМ20Карлово
91.68AleksandarTsvetkovМ20Сопот
92.283AleksandarPopovMСофия
93.IliyanTsachevM45Чудните скали
94.47IvanMihalevMБургас
95.46KalinChinovskiM40Sofia
96.30BogdanYovchevM50Габрово
97.27IvayloStefanovMГаброво
98.11TsvetomirTsonkovMКазанлък
99.38NikolayDemerdzhievМ20
100.KrumRadevM
101.10MayaMalkanovaF45Samokov
102.BoyanMihaylovM45Sliven
103.5PavlinDimitrovM45Горна Оряховица
104.2 DilyanBoyadzhievMДимитровград
105.8AniKarchevaF45iRun
106.49DIMITARDIMITROVM55GABROVO
107.45Petko DimitrovMГаброво
108.295GeorgiStoichkovMС.Челопеч
109.44ShahinMuzaferovM45Шумен
110.43MalinaBorisovaFПлевен
111.42BoyanMihaylovM45
112.1ElenaDimitrovaF5kmRun
113.25 VioletaTotevaF40Стара Загора
114.VladislavDimitrovMRuse
115.DragostinMilyanovМ20Карлово
116.9TodorDakovM40Plovdiv
117.41BoyanIvandjikovМ20Sofia
118.40SamuilValchevMВарна
119.DanielaHristovaF50iRun
120.39MariyaAnchevaF55Пловдив
121.37Iliyan TsachevM45варна
122.36Krasimira Zhelyazkova F40Казанлък
123.35Zhivko Zhelyazkov M40Казанлък
124.34HristoHristovMСевлиево
125.288AlekoAtanasovM55София
126.67MiroslavKarabonevMPlovdiv
127.126AleksandarSpasovMИхтиман
128.70YurkaSimeonovaF50Sliven
129.peterporiazovM45plovdiv
130.71VaskoHristovM50Карлово
131.72Anastas YankovMсофия
132.73DanielaKoevskaFСофия
133.128AnetaRalchevaF50София
134.74ZlatkaTsvetkovaF5kmrun
135.286VasilIngilizovMPlovdiv
136.StefanGalibovM40София
137.StefanGalibovM40София
138.122VladimirPenevMКазанлък
139.IvanDoychinovMКарлово
140.75OrlinNinovM45София
141.76SamuelPAPOTMSofia
142.77PravdomirSabevMСевлиево
143.StefanVasilevMСофия
144.GeorgiUrumovM40София
145.78GeorgiUrumovM40Thunder
146.119MilenKovachkovMЛясковец
147.79SvetoslavSvetievM5кмрън
148.80TihomirGochevM40Варна
149.298AleksandarIvanovMСофия
150.LyubomirGenovM40София
151.KolyoRaychinovMKazanlak
152.KonstantinStoyanovMSofia
153.123EmilGeorgievM50Сливен
154.81HristoDobrevMСофия
155.82AleksandarStoyanovM45Варна
156.83Petar ValchanovM5kmrun
157.293IvanKrushevskiMКарлово
158.294ZhivkoMitrevMПловдив
159.84AleksandraIvanovaFSofia
160.290DimitarTrapovM45Гоце Делчев
161.Bilserin SyuleymanFНови пазар
162.297AngelAngelovMСофия
163.Rositsa StoychevaFСофия
164.ViktorLyubenovMСофия
165.HristoTanevMСофия
166.Antoaneta KarabalievaF40Варна
167.86AtanasDizovM40Пловдив
168.296KristinaMarinovaFПлевен
169.87PetarPoryazovM45Пловдив
170.99KirilNikolovMDISL
171.BorislavMilanovMsofia
172.BorislavMilanovMsofia
173.89NikolayDanovskiMSofia
174.92Deyan Gerasimov MРусе
175.284DenkaAbrashevaF40Русе
176.93AniGerasimovaFРусе
177.90AntoniyKunchevMРусе
178.292MartinBarnevM40Бургас
179.129IvabIvanovMСофия
180.georgigeorgievMplovdiv
181.125DanielaDimitrovaF40София
182.94NikolaTodorovМ20София
183.3EvgeniVasilkovskiMTroyan
184.121GeorgiGeorgievM40Plovdiv
185.127BorislavMilanovMSofia
186.281MartinMetodievMSofia
колоездене
BIBИмеФамилияКатГрад
1.AngelYonchovskiMСофия
2.112MetodiSimeonovMСофия
3.102BlagovestDuninM
4.104AndreySerebryanikovM40София
5.VelislavYanevM
6.105KristiyanKirilovM
7.255DimitarBarfonchovskiMСофия
8.107GeorgiPeshterskiMСофия
9.103BozhidarHristovM
10.108StanimirStatevMСофия
11.100IvetaAleksievaFСофия
12.109VelislavYanevMСофия
13.110VentsislavaTsachevaF40Варна
14.111KaloyanAndonovMВарна
15.101FYODORDRAGOLOVM55DRAG
16.113TodorAzmanovMТвърдица
17.250Mincho Ribarev MПловдив
18.114KalinKrastevMСофия
19.115ParvanKostadinovM45София
20.116BoDudekM40Plovdiv
21.251IliyaSapundzhievM40София
22.VladislavGyurovFСофия
23.117damiensaint-jamesM50sofia
24.118GerganaBorisovaF40Габрово
25.DaniKatsarovM20София
26.248MiroslavMirchevM45Нова Загора
27.130DimitarMihaylovM40Габрово
28.247StanimirChaprazovM50Banya
29.249SvetoslavKazakovM45Sofia
30.252NdelchoDimitrovM45Sofia
31.253EvgeniDonchevMSofia
32.254KarinaDragolova-DonchevaFSofia
доброволец
BIBИмеФамилияКатГрад
1.VEYSELGÜLERANTALYA
2.NikolayNikolovДимитровград
3.PetyaNikolovaДимитровград
4.PolinaRaychevaВелико Търново
транспорт
BIBИмеФамилияКатГрад
1.IvanDarpatovSofia
2.NikolaPashtrapanskiСофия
3.IliyanTopalovСофия
4.NadezhdaStanilovaSofia
5.BoyanIvandjikovSofia
6.AleksandarPopovСофия
7.AlekoAtanasovСофия
8.EliyaAtanasovaF-
9.BorislavMiloevSofia
Powered by Sport Events Organization System