Пирин рън 2018

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

Дата и място на провеждане: 17 Юни 2018г., Банско, 10 часа

Организатори: Община Банско, Сдружение Маратон

Провежда се съвместно с купа Долчини по колоездене на шосе.

Дисциплини: Състезание по планинско бягане 13км. Състезание по планинско колоездене 26км. Планински дуатлон 29км.

За купа Долчини: Колоездене на шосе в изкачване за любители 16км; Шосеен дуатлон за любители 19км.

Състезателни категории за Пирин рън: Мъже и Жени, Младежи и Девойки до 20г., Ветерани 40+, 45, 50, 55, 60, 65, 70.

Състезателни категории за купа Долчини: виж наредба

Трасе бягане: Старт: Хотел Kempinski Grand Arena (995м надморска височина), преминава по ски пътя, през Бъндеришка поляна, по пътека през хижа Бъндерица и хижа Вихрен, финал- вр. Вихрен (2914м н. в.).

Трасе планинско колоездене: Старт: РПУ Банско ул.Глазне №39 (935м н. в.), излиза от асфалта на изток преди Мотиката, минава през Грамадето, по полски и горски пътища обикаля през Св. Никола, Белите пътища, след ДКП излиза обратно на асфалта и продължава по пътя за х. Вихрен, Финал: Хижа Вихрен (1950м н. в.); Асфалт-14км, макадам-14км.

Трасе колоездене на шосе: Старт: РПУ Банско ул.Глазне №39 (935м н. в.), Финал: Хижа Вихрен (1950м н. в.); Асфалт-16км,

Дуатлон: Всеки участник в дуатлона изминава първо съответното колоездачно трасе, след което изминава последните 3км от трасето за бягане.

Трасе бягане.gpx   

Трасе планинско колоездене.gpx

Трасе колоездене на шосе.gpx

Организаторите си запазват правото на промени по трасето при необходимост.

Подкрепителни пунктове: Бъндеришка поляна (1600м Н.В.), Хижа Вихрен (1950м Н.В.).

Програма:
16 Юни 19:30-21:00ч. Регистрация за участие и техническа информация, в Kempinski Hotel Grand Arena*****
16 Юни 19:30-21:00ч. Коктейл в лобито на хотела за участници, организатори медии и спонсори.
17 Юни 8:45-9:30ч. Регистрация за участие на бегачи в зоната на старта за бягане (хотел Кемпински). Регистрация за участие на колоездачи в зоната на старта за колоездене (РПУ Банско).
17 Юни 10:00ч. Старт – едновременен за всички участници.
17 Юни 14:30ч. Затваряне на финала.

Регистрация: Извършва се в две стъпки:

1. Подава се заявка за участие ТУК  до 15.06. За участие в дуатлон се заявете за КОЛОЕЗДЕНЕ

2. Заплаща се стартова такса според получената при заявката информация.

Стартова такса: 

Платена до 10.06 : 25лв

Платена от 11.06 до 15.6: 30лв

Платена на старта: 35лв

Победителите в предишни състезания от веригата FIVE MOUNTAINS при Мъже и Жени са освободени от такса за PIRIN RUN с молба да подадат предварително заявка за участие.

Транспорт:
Организиран е транспорт от София до Банско и обратно срещу заплащане. Цена 25лв. Тръгване от паркинга на стадион Васил Левски в 7:00ч. на 17 Юни (неделя). Тръгване обратно от РПУ Банско в 17:00ч. на 17 Юни. Желаещите да ползват транспорт трябва да го заявят и платят до 10.6.2018 чрез формата за заявки. Приемат се заявки и за придружители. Няма възможност за превоз на велосипеди.

Условия за участие: Неограничено, за физически и психически здрави хора от 15 до 75-годишна възраст. Участниците се задължават да се движат по маркировката и да спазват Закона за движение по пътищата преди, по време и след състезанието. Всички лични разходи са за сметка на участниците.

Класиране и награди: Индивидуално, по реда на финиширане, отделно за бегачи и за колоездачи. Медали за първите трима във всяка категория. Материални награди, ваучери от SPORTBOX и DOLTCINI за първите трима при Мъже и Жени; до 20г.; над 40г. Всички колоездачи жени ще бъдат наградени в една категория. В класирането за дуатлона влизат всички колоездачи, които след финиширане се изкачат до връх Вихрен с номера си, без да губят класирането си между колоездачите. За планинския дуатлон са предвидени медали до 3-то място при мъже и жени. Победителите при Мъже и Жени в планинското бягане, планинското колоездене и планинския дуатлон ще получат ваучери за уикенд в HOTEL KEMPINSKI GRAND ARENA.

Награждаване: От 14:00 часа пред РПУ Банско ул.Глазне №39. Непристигналите навреме ще бъдат изчаквани и награждавани при пристигането си, но не по-късно от 17:00ч. На същото място ще бъдат връчвани и дипломите за участие в Пирин рън 2018.

Настаняване:

Kempinski Hotel Grand Arena*****

– единична Делукс стая с изглед към града – 80.00 Евро на вечер (при минимум 2 нощувки)

– двойна Делукс стая с изглед към града – 90.00 Евро на вечер (при минимум 2 нощувки)

– доплащане за изглед планина – 10.00 Евро на ден.

Цените включват ДДС 9%, закуска и достъп до релакс зоната на спа центъра ни. Не е включен туристическия данък от 0.67 Евро на човек на ден.;

Къща за гости „Ирина Никулчина”- 15 лв. нощувка на човек в двойна стая, 5лв. закуска. Тел.0887 251 493. При изчерпване на леглата ще бъдете пренасочени в съседство при същите условия.

Допълнителна информация: Осигурено е извозване на багаж на участници до х. Вихрен. От 13:00 часа започва извозване на финиширалите бегачи от хижа Вихрен до мястото за награждаване. Микробусите ще са обозначени с надпис Pirin Run и ще тръгват при запълване на местата. Последният ще тръгне надолу след пристигането на съдиите от финала на върха, които ще изчакат контролното време, след което ще размаркират трасето от горе надолу. Всички стартирали са застраховани със застраховка Злополука от 10:00 до 16:30ч. на 17.6.2018 г.

Очаквайте повече информация тук и на събитието във фейсбук!

бягане
BIBИмеФамилияКатГрадКлуб
1.LyudmilNikodimovМСофия
2.SvetoslavTraykovM40Софиа
3.DanailPavlovМПловдив
4.GeorgeMilinasМ45Komotini - Greece
5.MartinaPenevaFСандански
6.MartinStoimenovМСофия
7.RumenigeYurukovМСофия
8.DeyvidPetkovМСофия
9.DavidPetkovМСофия
10.KONSTANTINOSDAGKOSM40SERRES, GREECE
11.MarjanaMladenovskaFSkopje
12.HristoDobrevМСофия
13.YavorDimitrovМСофия
14.BorisChakalovМСофия
15.ThomasKalogiannidisM40komotini
16.Stoyan StoyanovМПловдив
17.SotirGeorovМ20 Наливни - Пловдив
18.GeorgiDrambozovМСофия
19.GeorgiBogatinovМ45София
20.NevenaVelevaFСофия
21.Benjamin KaneМSofia
22.Milen IvanovМПлевен
23.HristoDobrevМСофия
24.HristoDobrevМСофия
25.KalinChinovskiM40Sofia
26.VasilIngilizovМPlovdiv
27.StefanGalibovM40София
28.StefanGalibovM40София
29.Bilserin SyuleymanFНови пазар
30.AngelAngelovМСофия
31.BorislavMilanovМsofia
32.DeyanDimovМПловдив
33.VaskoHristovМ50Карлово
34.TihomirGochevM40Варна
35.TihomirGochevM40Варна
36.RumenDimitrovМПлевен
37.ValentinBorisovМЧервен бряг
38.ValentinBorisovМЧервен бряг
39.StoyanStoyanovМПловдив
40.YurkaSimeonovaF50Sliven
41.YurkaSimeonovaF50Sliven
42.YurkaSimeonovaF50Сливен
43.YurkaSimeonovaF50Sliven
44.YuriyaKiskinovaFPlovdiv
45.PavlinRaichevM40Sofia
46.RumenDimitrovМПлевен
47.ThomasKalogiannidisM40
48.ThomasKalogiannidisM40Komotini
49.BorisDimitrovМ20София
50.MarinKermedchievМPlovdiv
51.MarcoGerigМLiestal
52.Stoyan GanchevМСофия
53.1ElenaDimitrovaF5kmRun
54.4VeniDimpari F40Skydra
55.5EmilGeorgievМ50Сливен
56.6NadezhdaStanilovaFSofia
57.7IvayloAtanasovМTeam Skisharki
58.8PavlinRaichevM40София
59.9IvoDimitrovМСофия
60.10KrumRadevМ
61.12TsvetkoMitovМ45
62.13DesislavaKoedzhikovaFВелико Търново
63.14YavorDimitrovМ5kmrun
64.15Ivelina KolevaFКюстендил
65.16DemyanaYosifovaF20София
66.17SilviyaStefanovaFСофия
67.18IvanDarpatovM40Sofia
68.19MayaMalkanovaF45Samokov
69.20KevinMuntM60Fleet, England
70.21DanailPavlovМ
71.22AleksandarStojkoskiМPrilep
72.23OrlinNinovМ45София
73.24GeorgiIlievМСофия
74.25StoyanEkupovМ45
75.26VaskoHristovМ50Карлово
76.27AleksandarStefanovМ45
77.28AlekseyVasilevМ45Сливен
78.29StefkaStoyanovaF50Burgas
79.30AtanasManevМSofia
80.31MiroslavKarabonevМPlovdiv
81.32DimitarTonchevМ45София
82.33TodorMadzharovМ50Стара Загора
83.34BogdanYovchevМ50Габрово
84.35GeorgiAtanasovM405kmrun
85.36EliyaAtanasovaF-
86.37GeorgiBogatinovМ45София
87.39TodorDakovM40Plovdiv
88.40JaredMitchellМRelyovo
89.41KatieEichtenFRelyovo
90.42BoryanaYordanovaFКазанлък
91.43GeorgiTomovМPlovdiv
92.44KrastyuPanchevМ45
93.45SlaviKolevM40Стара Загора
94.46TodorMadzharovМ50
95.47AlekoAtanasovМ55София
96.48NikolayDemerdzhievМ20
97.49StefanLazarovМАсеновград
98.50SlaviSavovМ45Begach
99.51AleksandarPopovМСофия
100.52GenoUvardovМПловдив
101.53NikolaPashtrapanskiМ20София
102.54MeriMirceskaFPrilep
103.55ZlatkaTsvetkovaFSofia
104.57KonstantinKochukovМБанско
105.58DanielaDimitrovaF40София
106.59Ivan YosifovМСофия
107.60MartinBarnevM40Бургас
108.61RumenDimitrovМКайлъшка долина-Плевен
109.62RalitsaAngelovaFSofia
110.63IvanGerovМАлПиринСки
111.64HristoDobrevМСофия
112.65DobromirGeorgievМ5kmrun
113.66MilenIvanovМPleven
114.67KaloyanLobutovМСамоков
115.68SimeonStoichkovМGreenWay Team
116.69MarinKermedchievМPlovdiv
117.70GeorgiSakelarievМ55Sofia
118.71PetyaTotevaF20АлПиринСки
119.72NikolaKalistrinМАлПиринСки
120.73IvoKostadinovМПловдив
121.74Mariya Nikolova FSofia
122.75Konstantin Atanasov МSofia
123.76MartinHäfelfingerМBerne, Switzerland
124.77MarcoGerigМLiestal
125.78DesislavDelchevМЕлин Пелин
126.79StefanGalibovM40Sofia
127.80DimitarTrapovМ45Гоце Делчев
128.81DimitarMihaylovM40Габрово
129.82Stoyan GanchevМСофия
130.83ValentinBorisovМЧервен бряг
131.84CharalamposTsamantouridisМThessaloniki-bansko
132.85PetarPetrovМPernik
133.86YordankaTrenkovaF45Петрич
134.87KrasimirAngelovМ
планинско колоездене
BIBИмеФамилияКатГрадКлуб
1.AngelYonchovskiМСофия
2.AndreySerebryanikovM40София
3.TodorAzmanovМТвърдица
4.StoyuKatrandzhievM70Razlog
5.MartinDimitrovМ20Перник
6.ParvanKostadinovМ45софия
7.NikolayDonevМ
8.KostadinHadzhiyskiМРазлог
9.GerganaBorisovaF40Габрово
10.VladislavDeykinМ45Плевен
11.VelislavDeykinМ20Плевен
12.Gergana IlievaF45София
13.wendygloverF45dolno draglishte
14.100IvetaAleksievaFСофия
15.101BlagovestDuninМ
16.102DimitarPehlivanovМ45София
17.103MonikaHristovaFСофия
18.104HristoHristovМСофия
19.105KaloyanAndonovМВарна
20.106KalinKrastevМВелосити
21.107GerganaBorisovaF40Габрово
22.108AngelYonchovskiМВелосити
23.109TodorMakashelovМСофия
24.110BoDudekM40Plovdiv
25.111TanioTanevМ65kazanlak
26.112IlkoIlievМ45София
27.113IVANBIRNIKOVМСКИ КЛУБ НСA
28.114IliyaValkanovМРазлог
29.116AdamLengМMTB BANSKO
30.117FeodorDragolovМ55
колоездене на шосе (Doltcini)
BIBИмеФамилияКатГрадКлуб
1.StanislavHristov40+София
2.PetyaMinkovaF
3.VladimirManchevskiM
4.EnikoEnikov40+Tucson
5.303ElenaYordanova40+С0фия
6.620IvanPetkovMПловдив
7.621KrasimirIvanovMСофия
8.622BorislavKitanovMБлагоевград
9.623GeorgiPanchevMСандански
10.624RosenKoychevMСофия
11.625PetarDashevMПловдив
12.626TsvetanIvanov M
13.627ASIMSAIDOVMGotse Delchev
14.628AsenLazarovM
15.629MinchoRibarevMPlovdiv
16.631GeorgiLumparovMSandanski
17.632AsenKavdanskiMДупница
18.714IvanGarbev40+София
19.715ValentinMitsek40+Банско
20.716BorislavKiprov40+Благоевград
21.718VladimirManski40+София
22.719Nikolay Koev40+Габрово
23.720VeselinMichev40+Габрово
24.732StanislavHristov40+sofia
25.733Svetoslav Savov40+София
доброволец
BIBИмеФамилияКатГрадКлуб
шосеен дуатлон
BIBИмеФамилияКатГрадКлуб
1.StanislavHristov40+София
2.StanislavHristov40+sofia
3.VladimirManski40+София
4.PetyaMinkovaF
5.Svetoslav Savov40+София
6.VladimirManchevskiM
7.EnikoEnikov40+Tucson
8.Nikolay Koev40+Габрово
9.VeselinMichev40+Габрово
10.AsenKavdanskiMДупница
11.620IvanPetkovMПловдив
12.621KrasimirIvanovMСофия
13.622BorislavKitanovMБлагоевград
14.623GeorgiPanchevMСандански
15.624RosenKoychevMСофия
16.625PetarDashevMПловдив
17.626TsvetanIvanov M
18.627ASIMSAIDOVMGotse Delchev
19.628AsenLazarovM
20.714IvanGarbev40+София
21.715ValentinMitsek40+Банско
22.716BorislavKiprov40+Благоевград
23.717ElenaYordanova40+С0фия
транспорт от София и обратно
BIBИмеФамилияКатГрадКлуб
1.IvanDarpatovSofia
2.AlekoAtanasovСофия
3.NikolaPashtrapanskiСофия
4.EliyaAtanasova-
5.GeorgiAtanasov5kmrun
6.DimitarTonchevСофия
7.VaskoHristovКарлово
8.YavorDimitrov5kmrun
9.DanielaDimitrovaСофия
10.IvayloAtanasovTeam Skisharki
11.6NadezhdaStanilovaSofia
планински дуатлон
BIBИмеФамилияКатГрадКлуб
1.AngelYonchovskiМСофия
2.AndreySerebryanikovM40София
3.AdamLengМMTB BANSKO
4.TanioTanevМ65kazanlak
5.TodorAzmanovМТвърдица
6.StoyuKatrandzhievM70Razlog
7.IliyaValkanovМРазлог
8.MartinDimitrovМ20Перник
9.ParvanKostadinovМ45софия
10.NikolayDonevМ
11.KostadinHadzhiyskiМРазлог
12.GerganaBorisovaF40Габрово
13.IVANBIRNIKOVМСКИ КЛУБ НСA
14.VladislavDeykinМ45Плевен
15.VelislavDeykinМ20Плевен
16.IlkoIlievМ45София
17.Gergana IlievaF45София
18.100IvetaAleksievaFСофия
19.101BlagovestDuninМ
20.102DimitarPehlivanovМ45София
21.103MonikaHristovaFСофия
22.104HristoHristovМСофия
23.105KaloyanAndonovМВарна
24.106KalinKrastevМВелосити
25.107GerganaBorisovaF40Габрово
26.108AngelYonchovskiМВелосити
27.109TodorMakashelovМСофия
28.110BoDudekM40Plovdiv
29.112IlkoIliev