Пирин рън 2018

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

Дата и място на провеждане: 17 Юни 2018г., Банско, 10 часа

Организатори: Община Банско, Сдружение Маратон

Провежда се съвместно с купа Долчини по колоездене на шосе.

Дисциплини: Състезание по планинско бягане 13км. Състезание по планинско колоездене 26км. Планински дуатлон 29км.

За купа Долчини: Колоездене на шосе в изкачване за любители 16км; Шосеен дуатлон за любители 19км.

Състезателни категории за Пирин рън: Мъже и Жени, Младежи и Девойки до 20г., Ветерани 40+, 45, 50, 55, 60, 65, 70.

Състезателни категории за купа Долчини: виж наредба

Трасе бягане: Старт: Хотел Kempinski Grand Arena (995м надморска височина), преминава по ски пътя, през Бъндеришка поляна, по пътека през хижа Бъндерица и хижа Вихрен, финал- вр. Вихрен (2914м н. в.).

Трасе планинско колоездене: Старт: РПУ Банско ул.Глазне №39 (935м н. в.), излиза от асфалта на изток преди Мотиката, минава през Грамадето, по полски и горски пътища обикаля през Св. Никола, Белите пътища, след ДКП излиза обратно на асфалта и продължава по пътя за х. Вихрен, Финал: Хижа Вихрен (1950м н. в.); Асфалт-14км, макадам-14км.

Трасе колоездене на шосе: Старт: РПУ Банско ул.Глазне №39 (935м н. в.), Финал: Хижа Вихрен (1950м н. в.); Асфалт-16км,

Дуатлон: Всеки участник в дуатлона изминава първо съответното колоездачно трасе, след което изминава последните 3км от трасето за бягане.

Трасе бягане.gpx   

Трасе планинско колоездене.gpx

Трасе колоездене на шосе.gpx

Организаторите си запазват правото на промени по трасето при необходимост.

Подкрепителни пунктове: Бъндеришка поляна (1600м Н.В.), Хижа Вихрен (1950м Н.В.).

Програма:
16 Юни 19:30-21:00ч. Регистрация за участие и техническа информация, в Kempinski Hotel Grand Arena*****
16 Юни 19:30-21:00ч. Коктейл в лобито на хотела за участници, организатори медии и спонсори.
17 Юни 8:45-9:30ч. Регистрация за участие на бегачи в зоната на старта за бягане (хотел Кемпински). Регистрация за участие на колоездачи в зоната на старта за колоездене (РПУ Банско).
17 Юни 10:00ч. Старт – едновременен за всички участници.
17 Юни 14:30ч. Затваряне на финала.

Регистрация: Извършва се в две стъпки:

1. Подава се заявка за участие ТУК  до 15.06. За участие в дуатлон се заявете за КОЛОЕЗДЕНЕ

2. Заплаща се стартова такса според получената при заявката информация.

Стартова такса: 

Платена до 10.06 : 25лв

Платена от 11.06 до 15.6: 30лв

Платена на старта: 35лв

Победителите в предишни състезания от веригата FIVE MOUNTAINS при Мъже и Жени са освободени от такса за PIRIN RUN с молба да подадат предварително заявка за участие.

Транспорт:
Организиран е транспорт от София до Банско и обратно срещу заплащане. Цена 25лв. Тръгване от паркинга на стадион Васил Левски в 7:00ч. на 17 Юни (неделя). Тръгване обратно от РПУ Банско в 17:00ч. на 17 Юни. Желаещите да ползват транспорт трябва да го заявят и платят до 10.6.2018 чрез формата за заявки. Приемат се заявки и за придружители. Няма възможност за превоз на велосипеди.

Условия за участие: Неограничено, за физически и психически здрави хора от 15 до 75-годишна възраст. Участниците се задължават да се движат по маркировката и да спазват Закона за движение по пътищата преди, по време и след състезанието. Всички лични разходи са за сметка на участниците.

Класиране и награди: Индивидуално, по реда на финиширане, отделно за бегачи и за колоездачи. Медали за първите трима във всяка категория. Материални награди, ваучери от SPORTBOX и DOLTCINI за първите трима при Мъже и Жени; до 20г.; над 40г. Всички колоездачи жени ще бъдат наградени в една категория. В класирането за дуатлона влизат всички колоездачи, които след финиширане се изкачат до връх Вихрен с номера си, без да губят класирането си между колоездачите. За планинския дуатлон са предвидени медали до 3-то място при мъже и жени. Победителите при Мъже и Жени в планинското бягане, планинското колоездене и планинския дуатлон ще получат ваучери за уикенд в HOTEL KEMPINSKI GRAND ARENA.

Награждаване: От 14:00 часа пред РПУ Банско ул.Глазне №39. Непристигналите навреме ще бъдат изчаквани и награждавани при пристигането си, но не по-късно от 17:00ч. На същото място ще бъдат връчвани и дипломите за участие в Пирин рън 2018.

Настаняване:

Kempinski Hotel Grand Arena*****

– единична Делукс стая с изглед към града – 80.00 Евро на вечер (при минимум 2 нощувки)

– двойна Делукс стая с изглед към града – 90.00 Евро на вечер (при минимум 2 нощувки)

– доплащане за изглед планина – 10.00 Евро на ден.

Цените включват ДДС 9%, закуска и достъп до релакс зоната на спа центъра ни. Не е включен туристическия данък от 0.67 Евро на човек на ден.;

Къща за гости „Ирина Никулчина”- 15 лв. нощувка на човек в двойна стая, 5лв. закуска. Тел.0887 251 493. При изчерпване на леглата ще бъдете пренасочени в съседство при същите условия.

Допълнителна информация: Осигурено е извозване на багаж на участници до х. Вихрен. От 13:00 часа започва извозване на финиширалите бегачи от хижа Вихрен до мястото за награждаване. Микробусите ще са обозначени с надпис Pirin Run и ще тръгват при запълване на местата. Последният ще тръгне надолу след пристигането на съдиите от финала на върха, които ще изчакат контролното време, след което ще размаркират трасето от горе надолу. Всички стартирали са застраховани със застраховка Злополука от 10:00 до 16:30ч. на 17.6.2018 г.

Очаквайте повече информация тук и на събитието във фейсбук!

бягане
BIBИмеФамилияКатГрад
1.LyudmilNikodimovМСофия
2.SvetoslavTraykovM40Софиа
3.30AtanasManevМSofia
4.6NadezhdaStanilovaFSofia
5.DanailPavlovМПловдив
6.GeorgeMilinasМ45Komotini - Greece
7.68SimeonStoichkovМGreenWay Team
8.MartinaPenevaFСандански
9.MartinStoimenovМСофия
10.RumenigeYurukovМСофия
11.DeyvidPetkovМСофия
12.DavidPetkovМСофия
13.13DesislavaKoedzhikovaFВелико Търново
14.KONSTANTINOSDAGKOSM40SERRES, GREECE
15.MarjanaMladenovskaFSkopje
16.16DemyanaYosifovaF20София
17.17SilviyaStefanovaFСофия
18.18IvanDarpatovM40Sofia
19.HristoDobrevМСофия
20.20KevinMuntM60Fleet, England
21.21DanailPavlovМ
22.YavorDimitrovМСофия
23.BorisChakalovМСофия
24.ThomasKalogiannidisM40komotini
25.79StefanGalibovM40Sofia
26.Stoyan StoyanovМПловдив
27.SotirGeorovМ20 Наливни - Пловдив
28.GeorgiDrambozovМСофия
29.27AleksandarStefanovМ45
30.28AlekseyVasilevМ45Сливен
31.29StefkaStoyanovaF50Burgas
32.4VeniDimpari F40Skydra
33.GeorgiBogatinovМ45София
34.NevenaVelevaFСофия
35.33TodorMadzharovМ50Стара Загора
36.Benjamin KaneМSofia
37.Milen IvanovМПлевен
38.84CharalamposTsamantouridisМThessaloniki-bansko
39.HristoDobrevМСофия
40.HristoDobrevМСофия
41.KalinChinovskiM40Sofia
42.57KonstantinKochukovМБанско
43.1ElenaDimitrovaF5kmRun
44.39TodorDakovM40Plovdiv
45.40JaredMitchellМRelyovo
46.41KatieEichtenFRelyovo
47.42BoryanaYordanovaFКазанлък
48.VasilIngilizovМPlovdiv
49.StefanGalibovM40София
50.StefanGalibovM40София
51.43GeorgiTomovМPlovdiv
52.80DimitarTrapovМ45Гоце Делчев
53.Bilserin SyuleymanFНови пазар
54.AngelAngelovМСофия
55.44KrastyuPanchevМ45
56.45SlaviKolevM40Стара Загора
57.46TodorMadzharovМ50
58.BorislavMilanovМsofia
59.47AlekoAtanasovМ55София
60.48NikolayDemerdzhievМ20
61.49StefanLazarovМАсеновград
62.50SlaviSavovМ45Begach
63.51AleksandarPopovМСофия
64.DeyanDimovМПловдив
65.53NikolaPashtrapanskiМ20София
66.54MeriMirceskaFPrilep
67.55ZlatkaTsvetkovaFSofia
68.60MartinBarnevM40Бургас
69.52GenoUvardovМПловдив
70.VaskoHristovМ50Карлово
71.37GeorgiBogatinovМ45София
72.36EliyaAtanasovaF-
73.35GeorgiAtanasovM405kmrun
74.34BogdanYovchevМ50Габрово
75.TihomirGochevM40Варна
76.TihomirGochevM40Варна
77.32DimitarTonchevМ45София
78.31MiroslavKarabonevМPlovdiv
79.26VaskoHristovМ50Карлово
80.25StoyanEkupovМ45
81.58DanielaDimitrovaF40София
82.24GeorgiIlievМСофия
83.23OrlinNinovМ45София
84.22AleksandarStojkoskiМPrilep
85.19MayaMalkanovaF45Samokov
86.RumenDimitrovМПлевен
87.83ValentinBorisovМЧервен бряг
88.ValentinBorisovМЧервен бряг
89.ValentinBorisovМЧервен бряг
90.15Ivelina KolevaFКюстендил
91.StoyanStoyanovМПловдив
92.14YavorDimitrovМ5kmrun
93.12TsvetkoMitovМ45
94.YurkaSimeonovaF50Sliven
95.YurkaSimeonovaF50Sliven
96.YurkaSimeonovaF50Сливен
97.YurkaSimeonovaF50Sliven
98.YuriyaKiskinovaFPlovdiv
99.10KrumRadevМ
100.85PetarPetrovМPernik
101.PavlinRaichevM40Sofia
102.9IvoDimitrovМСофия
103.8PavlinRaichevM40София
104.7IvayloAtanasovМTeam Skisharki
105.5EmilGeorgievМ50Сливен
106.RumenDimitrovМПлевен
107.61RumenDimitrovМКайлъшка долина-Плевен
108.ThomasKalogiannidisM40
109.ThomasKalogiannidisM40Komotini
110.BorisDimitrovМ20София
111.70GeorgiSakelarievМ55Sofia
112.62RalitsaAngelovaFSofia
113.59Ivan YosifovМСофия
114.73IvoKostadinovМПловдив
115.63IvanGerovМАлПиринСки
116.64HristoDobrevМСофия
117.74Mariya Nikolova FSofia
118.75Konstantin Atanasov МSofia
119.65DobromirGeorgievМ5kmrun
120.82Stoyan GanchevМСофия
121.66MilenIvanovМPleven
122.67KaloyanLobutovМСамоков
123.76MartinHäfelfingerМBerne, Switzerland
124.77MarcoGerigМLiestal
125.MarinKermedchievМPlovdiv
126.69MarinKermedchievМPlovdiv
127.MarcoGerigМLiestal
128.81DimitarMihaylovM40Габрово
129.Stoyan GanchevМСофия
130.86YordankaTrenkovaF45Петрич
131.78DesislavDelchevМЕлин Пелин
132.71PetyaTotevaF20АлПиринСки
133.72NikolaKalistrinМАлПиринСки
134.87KrasimirAngelovМ
планинско колоездене
BIBИмеФамилияКатГрад
1.102DimitarPehlivanovМ45София
2.AngelYonchovskiМСофия
3.101BlagovestDuninМ
4.AndreySerebryanikovM40София
5.116AdamLengМMTB BANSKO
6.111TanioTanevМ65kazanlak
7.100IvetaAleksievaFСофия
8.103MonikaHristovaFСофия
9.104HristoHristovМСофия
10.105KaloyanAndonovМВарна
11.TodorAzmanovМТвърдица
12.StoyuKatrandzhievM70Razlog
13.114IliyaValkanovМРазлог
14.106KalinKrastevМВелосити
15.MartinDimitrovМ20Перник
16.ParvanKostadinovМ45софия
17.NikolayDonevМ
18.KostadinHadzhiyskiМРазлог
19.GerganaBorisovaF40Габрово
20.113IVANBIRNIKOVМСКИ КЛУБ НСA
21.VladislavDeykinМ45Плевен
22.VelislavDeykinМ20Плевен
23.107GerganaBorisovaF40Габрово
24.108AngelYonchovskiМВелосити
25.109TodorMakashelovМСофия
26.110BoDudekM40Plovdiv
27.112IlkoIlievМ45София
28.Gergana IlievaF45София
29.wendygloverF45dolno draglishte
30.117FeodorDragolovМ55
колоездене на шосе (Doltcini)
BIBИмеФамилияКатГрад
1.StanislavHristov40+София
2.732StanislavHristov40+sofia
3.620IvanPetkovMПловдив
4.621KrasimirIvanovMСофия
5.622BorislavKitanovMБлагоевград
6.623GeorgiPanchevMСандански
7.718VladimirManski40+София
8.624RosenKoychevMСофия
9.714IvanGarbev40+София
10.625PetarDashevMПловдив
11.715ValentinMitsek40+Банско
12.PetyaMinkovaF
13.626TsvetanIvanov M
14.733Svetoslav Savov40+София
15.627ASIMSAIDOVMGotse Delchev
16.716BorislavKiprov40+Благоевград
17.303ElenaYordanova40+С0фия
18.628AsenLazarovM
19.VladimirManchevskiM
20.EnikoEnikov40+Tucson
21.719Nikolay Koev40+Габрово
22.720VeselinMichev40+Габрово
23.632AsenKavdanskiMДупница
24.629MinchoRibarevMPlovdiv
25.631GeorgiLumparovMSandanski
доброволец
BIBИмеФамилияКатГрад
шосеен дуатлон
BIBИмеФамилияКатГрад
1.StanislavHristov40+София
2.StanislavHristov40+sofia
3.620IvanPetkovMПловдив
4.621KrasimirIvanovMСофия
5.622BorislavKitanovMБлагоевград
6.623GeorgiPanchevMСандански
7.VladimirManski40+София
8.624RosenKoychevMСофия
9.714IvanGarbev40+София
10.625PetarDashevMПловдив
11.715ValentinMitsek40+Банско
12.PetyaMinkovaF
13.626TsvetanIvanov M
14.Svetoslav Savov40+София
15.627ASIMSAIDOVMGotse Delchev
16.716BorislavKiprov40+Благоевград
17.717ElenaYordanova40+С0фия
18.628AsenLazarovM
19.VladimirManchevskiM
20.EnikoEnikov40+Tucson
21.Nikolay Koev40+Габрово
22.VeselinMichev40+Габрово
23.AsenKavdanskiMДупница
транспорт
BIBИмеФамилияКатГрад
1.IvanDarpatovSofia
2.6NadezhdaStanilovaSofia
3.AlekoAtanasovСофия
4.NikolaPashtrapanskiСофия
5.EliyaAtanasova-
6.GeorgiAtanasov5kmrun
7.DimitarTonchevСофия
8.VaskoHristovКарлово
9.YavorDimitrov5kmrun
10.DanielaDimitrovaСофия
11.IvayloAtanasovTeam Skisharki
планински дуатлон
BIBИмеФамилияКатГрад
1.102DimitarPehlivanovМ45София
2.AngelYonchovskiМСофия
3.101BlagovestDuninМ
4.AndreySerebryanikovM40София
5.AdamLengМMTB BANSKO
6.TanioTanevМ65kazanlak
7.100IvetaAleksievaFСофия
8.103MonikaHristovaFСофия
9.104HristoHristovМСофия
10.105KaloyanAndonovМВарна
11.TodorAzmanovМТвърдица
12.StoyuKatrandzhievM70Razlog
13.IliyaValkanovМРазлог
14.106KalinKrastevМВелосити
15.MartinDimitrovМ20Перник
16.ParvanKostadinovМ45софия
17.NikolayDonevМ
18.KostadinHadzhiyskiМРазлог
19.GerganaBorisovaF40Габрово
20.IVANBIRNIKOVМСКИ КЛУБ НСA
21.VladislavDeykinМ45Плевен
22.VelislavDeykinМ20Плевен
23.107GerganaBorisovaF40Габрово
24.108AngelYonchovskiМВелосити
25.109TodorMakashelovМСофия
26.110BoDudekM40Plovdiv
27.IlkoIlievМ45София
28.Gergana IlievaF45София
29.112IlkoIliev
Powered by Sport Events Organization System