Витоша рън 2018

Дата и място на провеждане: 26 Август 2018г, София, 9 часа

Организатори: Столична община, Фондация София – европейска столица на спорта 2018, Сдружение Маратон.

Дисциплина: Състезание по планинско бягане.

Състезателни категории: Мъже и Жени, Младежи и Девойки до 20г., Ветерани 40+, 45, 50, 55, 60, 65, 70.

Трасе: Старт: София, НДК,  Финал: Черни връх; Дължина: 18км, D+1734м с 5 междинни контролни пункта (виж схемата на трасето), преминава пo централната алея на Южен парк, продължава по ул. Никола Крушкин, пресича Околовръстен път на кръговото с бул. Черни връх, зад Фантастико, по ул. Чемшир през Драгалевци, Посетителски център Витоша, пътеката за Черни връх, през Голи връх и Платотo до Финала. Маркировка с ленти и табели.

Трасе.GPX  Трасе.KMZ

Организаторите си запазват правото на промени по трасето при необходимост.

Контролни пунктове:

КП 1 – „Южен парк” – 1.7км от старта, регистрира участници до 9:30ч.
КП 2 – „Сребърна” – 3.6км, регистрира до 10:00ч.
КП 3 – „Околовръстен път” – 5.4км, регистрира до 10:30 ч.
КП 4 – „Информационен център Витоша” – 8.3км, регистрира до 11:00ч.
КП 5 – „Бай Кръстю” – 11км, регистрира до 12:00ч.
КП 6 – „Голи връх” – 13.5км, регистрира до 13:00ч.
Финалът приема участници до 14:00ч.

Подкрепителни пунктове: КП 3; КП 5; Черни връх.

Регистрация: Извършва се в две стъпки:

1. Подава се заявка за участие ТУК  до 24.08

2. Заплаща се стартова такса според получената при заявката информация.

Стартова такса: 

Платена до 19.08: 25лв

Платена от 20.08 до 24.08: 30лв

Платена на старта: 35лв

Победителите в предишни състезания от веригата при Мъже и Жени са освободени от такса с молба да подадат предварително заявка за участие.

Условия за участие: Неограничено, за физически и психически здрави хора от 15 до 75-годишна възраст. Участниците се задължават да се движат по маркировката и да спазват Закона за движение по пътищата преди, по време и след състезанието. Разходите по участието са за сметка на участниците.

Класиране и награди: Индивидуално, по реда на финиширане. Медали за първите трима във всяка категория. Материални награди за първите трима при Мъже и Жени; до 20г.; над 40г.

По жребий часовника Шунто от Саломон между ненаградените участници.  Всеки успешно завършил в контролното време ще получи сувенир от София – европейска столица на спорта 2018

Награждаване: Награждаването ще се извършва на върха, без наложителното присъствие на всички и без изчакване.

Допълнителна информация: Осигурено е извозване на багаж на участниците от старта до финала на Черни връх. До София е осигурен транспорт на участниците срещу представен стартов номер, който ще ще тръгват от автобусната спирка при хотел Морени. Всички участници получават тениски. Ако за платилите след 19.08 няма наличен размер, тениската ще бъде изпратена до офис на спиди (по избор) след състезанието.  Всички участници са застраховани със застраховка Злополука от 9:00 до 16:00ч. на 26.8.2018г.

Съпътстваща проява: Морени-Черни връх 4км

Очаквайте повече информация тук и на събитието във фейсбук

бягане 18км
BIBИмеФамилияКатГрадКлуб
1.LyudmilNikodimovМСофия
2.IvelinaKolevaFКюстендил
3.IvelinaKolevaFКюстендил
4.SvetoslavTraykovM40Софиа
5.AtanasManevМSofia
6.NadezhdaStanilovaFSofia
7.GeorgeMilinasМ45Komotini - Greece
8.MartinaPenevaFСандански
9.EmilTopalovМSofia
10.MiroslavKarabonevМPlovdiv
11.MartinStoimenovМСофия
12.RumenigeYurukovМСофия
13.DeyvidPetkovМСофия
14.DavidPetkovМСофия
15.DimitarPehlivanovМ45София
16.NenchoNenchevМСливен
17.RomanSidorkinM40Велико Търново
18.DaniilDukatM40София
19.PavlinTabashkiМСофия
20.KirilDraganovМ45Русе
21.BogdanKurtevМСофия
22.DemyanaYosifovaF20София
23.SilviyaStefanovaFСофия
24.HristoDobrevМСофия
25.NikolKamarashevaFВелико Търнова
26.BorisChakalovМСофия
27.StefanGalibovM40Sofia
28.GeorgiDrambozovМСофия
29.GeorgiGeorgievМ45Harmonica
30.JonathanSalibraМSofia
31.StefkaStoyanovaF50Burgas
32.Georgi VodenicharovM60Лом
33.HristoDobrevМСофия
34.VelizarGeorgievМСофия
35.ElenaDimitrovaF5kmRun
36.YordanYordanovМСофия
37.YavorDimitrovМ5kmrun
38.MonikaHristovaFСофия
39.HristoHristovМСофия
40.Pavlin SlavovM40София
41.MiglenaPetkovaF40София
42.AndreyDilovМ45София
43.VasilIngilizovМPlovdiv
44.StefanGalibovM40София
45.StefanGalibovM40София
46.Zornitsa RaykovaFПлевен
47.DimitarTrapovМ45Гоце Делчев
48.Bilserin SyuleymanFНови пазар
49.BorislavMilanovМsofia
50.AlekoAtanasovМ55София
51.SlaviSavovМ45Begach
52.GenoUvardovМПловдив
53.TihomirGochevM40Варна
54.TihomirGochevM40Варна
55.GeorgiIlievМСофия
56.StoyanStoyanovМПловдив
57.RafailNikolovМСофия
58.RumenDimitrovМПлевен
59.KrastyuPanchevМ45
60.SimeonStoichkovМGreenWay Team
61.MarinKermedchievМPlovdiv
62.StanislavNikolov МСофия
63.CharalamposTsamantouridisМThessaloniki-bansko
64.IvanGospodinovМСофия
65.IvanGospodinovМСофия
66.IvaLazarovaFSofia
67.MomchilPetkovМСофия
68.MarianaKisyovaFSofia
69.StanislavaIvanovaF40Перник
70.SnezhinaStefanovaF40София
71.StoyanKerefeynМСофия
72.ToshkoTodorovМSofia
73.AleksandarIvanovМСофия
74.KirilGeorgievМСофия
75.OvidiuSilivestruM40Sofia
76.DobromirGeorgievМSofia
77.DeyanKolevМСофия
78.Georgi Stefanov М20София
79.IvanGospodinovМСофия
80.AntonRadkovМСофия
81.NikolaMinkovМПловдив
82.VeselaIvanovaF40София
83.StanislavaIvanovaFSofia
84.StanimirBorovМSofiq
85.AngelAngelovМРазград
86.Raina Koiuva FBansko Az
87.NicolasPignonМSofia
88.EliyaAtanasovaF-
89.TihomirMarinovМ45София
90.PlamenPetrovМSofia5kmrun
91.PlamenVichevM40Sofia
92.YuLIANATABAKOVAF40София
93.VictoriaSendovaF40Sofia
94.DimitarGeorgievМСофияAK "Вихрен" София
95.AleksandarIvanovМСофияBegach
96.Lachezar NikolovМ45ПловдивПловдив
97.KostadinGyumovМПланински Турист
98.Angel Banev M40Sofia 5kmrun
99.BrunoHenriquesМSofiaCrossfit Dream Sofia
100.StanislavaPetrovaFSofiaSKLA Dobrudzha-Dobrich
101.IliyaYordanovМ65СофияRasho dog team
102.NikolaKolarovM40Sofia
103.DesislavaNikolovaF
104.RuslanLeteyskiМSofia
105.BoryanaYordanovaFКазанлък
106.Niya YotovaFSofia5kmrun
107.StoyanRachevM40София
108.TeodorSavevМСофия
109.ChavdarDimitrovМСофия
110.StefanVasilevМСофия
111.TodorZhelevM40София
112.VelkoGerasimovМ45Sofia
113.Dimiter ShalvardjievМСофия
114.DimitarSavovМSofiaLogos
115.GalyaIkonomovaFСофия
116.VladimirIkonomovМСофия
117.IvayloAtanasovМTeam Skisharki
118.MiroslavGyokovМСофияMelexis
119.DimitarBontchevМ45Sofia
120.dimitarkyushevМ45sofia
121.YankoDoychinovМSofia
122.DanailPavlovМКоматево
123.DevoraAvramovaF20ГабровоАК "Орловец 93"
124.ZhuliyanZhelezovМДобрич
125.PhilipNasrМСофия5kmrun
126.TodorTodorovМSofiaBUSHIDO
127.GalinaMihovaF40Варна
128.Shaban MustafaM40SungurlareOSKLA,Shampion-Sungurlare
129.AleksandarIvanovМСофияBegach
130.YurkaSimeonovaF50slivensliven
131.HasanSakalovМ45Търговище
132.StanislavaIvanovaF40
133.HristiyanIvanov МСофия
134.VelichkoManolovМАсеновград
135.Viktor Kyosev МСофия Н/А
136.AtanasAtanasovaМ45София
137.Kaloyan ChernevМ
138.StefanLazarovМSofiaКариера с кауза
139.BorqnaPopovaF Кюстендил
140.KalinSavchevМ50София
141.Vanya Slavcheva FСофия 5kmrun
142.AleksandarIvanovМ20Своге
143.Ivan IvanovМ45
144.Ivan IvanovМ45
145.YordanStoilovМSofiaThe Breakfast Club
146.TsvetanStoyanovМПерник
147.BiserBalinovM40София
148.NikolayDemerdzhievМ20
149.StanilDobrevМ45Казанлък
150.ValentinMetodievМСофия
151.IrinaIvanovaFСофия
152.IvayloGenadievM40Sofia
153.PavlinIvanovМСофияНе членувам
154.SvetoslavTraykovM40SofiaBT Revolution
155.Rositsa Stoycheva FСофия
156.StanimirKalchevМSofiaTeam Logos
157.DimitarDimitrovМСофия
158.ValentinStoychevM60СофияАкадемия Азимут
159.JOHANNESMAYERM60WienAustria
160.SimeonChervenkovМСофия
161.AntonNastevМSofiaRam Bikes
162.GalyaYankovaFSofia
163.DenitsaRaylandsFСофив
164.TodorKondarevМSofia
165.AndreyKyurkchievМСофия
166.IvanKalinovМSofiqX-energy crew
167.MihailFroloshkiM40СофияФролош
168.YordanTodorovМ20FC Septemvri Sofia
169.BorislavPenchevМПлевен
170.HristinaPopovaFSofia
171.VladislavZhivkovМБелоградчикASICS FRONTRUNNER BULGARIA
172.YanisVasilevМСофия
173.Ludmil NikolovМ65Sofia
174.KristiyanKyurkchievМ20София
175.HristoTanevМMikkeller Running Club Sofia
176.DimitarRusevМРусеМладост Благоевград / Жулистан
177.NikolayMladenov МБелоградчик
178.MayaNedyalkovaFСофияСтратеш Атлетик
179.zhivkozhivkovМ20софия
180.AlexanderIvanovМСофияICDSOFT
181.YavorYankovМSofia
182.JuliannaSpasovaFSofia
183.VelinaGeorgievaFСофия
184.IvanDarpatovM40Sofia
185.VioletaTotevaF40Стара ЗагораСКЛА БЕРОЕ
186.GeorgiBogatinovМ45София
187.DilyanaTsvetanovaFSofia
188.RadiMilevM70Kazanlak
189.BoryanaNikolchevaFSofiaBegach
190.VladimirStanoevМSOFIA
191.VadimChergovМ
192.KrumRadevМ
193.StanislavDamyanovМ45София
194.BelaDulevaFСофияЛуда Тича
195.dimitarkyushevМ45sofiaлюбител
196.HristoIvanovМSofia
197.HristoPetrovМSofia
198.BoykoZlatanovМ55CофияЛокомотив-Сф Никола Карапетров
199.MayaMalkanovaF45САМОКОВ
200.YavorPiralkovМ45САМОКОВ
201.PlamenBalzhievМСмолян#SmolyanSkiTeam
202.BogdanYovchevМ50Габрово
203.Viktoriya Nedelcheva F50София5kmrun
204.StefanKanchevМПлевенПлевен
205.KrasimirStoyanovМ50Мюнхен
206.DimitriyAkcharlievМ65София5kmrun
207.VLADIMIR TODOROVM40Sofia KiVi
208.MariyaAkcharlievaFСофия5kmrun
209.Georgi Georgiev - ElbiМСофияАкадемия Азимут
210.EmiliyaHristovaF40СофияАкадемия Азимут
211.GeorgiDrambozovМСофия
212.AleksandarPopovМSofia
213.DevoraAvramovaF20ГабровоАК "Орловец-93"
214.IvelinaVasilevaFСофия
215.NikolayHubanovМГаброво
216.DanielNikolovМСамоков
217.VeselinBeremliyskiM70София
218.PavlinSlavovM40Сливница
219.ElenaKolevaF20София
доброволец
BIBИмеФамилияКатГрадКлуб
1.PetarRizov-