Витоша – моята планина 2016

 VSKI

РЕЗУЛТАТИ

Време и място: 25.09.2016 г.(неделя) Витоша, Бояна – хижа Алеко

Организатори: „Витоша ски”АД, Сдружение Маратон

Право на участие: Неограничено, за физически и психически здрави хора, при спазване на маркировката и Закона за движение по пътищата.

Дистанции, състезателни категории:

16 км:
Мъже, Жени
М/Ж20 (родени 1996-2001г.)
М/Ж40 (родени 1967-1976г.)
М50 (родени преди 1967г.)
3 км:
М/Ж14 (родени след 2001г.)

Програма:

8:15-9:15 ч. получаване на състезателните номера за 16 км на старта в Бояна. Стартовите номера  на непълнолетните участници ще се получават с придружаващ родител или настойник;

10:00ч. старт 16 км, Боянско ханче. Координати 42°38’47.52″С   23°16’0.57″И;

11:00 – 11:30ч. получаване на стартовите номера за 3 км на х.Алеко с придружаващ родител или настойник.

12:00ч. старт 3 км, х.Алеко;

13:00ч. награждаване на призьорите на х.Алеко без изчакване на всички завършили.

Трасе 16км: Боянско ханче-Бялата вода-Златни мостове-х.Бор-Платото-Голи връх-х.Алеко. Рекорд на трасето: Мъже 01:16:33 – Пол Коеч, Жени 01:34:03 – Милица Мирчева.   Трасе.gpx   Трасе.kmz

Трасе 3км: х.Алеко-Платото-Голи връх-х.Алеко

Организаторите си запазват правото на промени по трасето при необходимост.

Маркировка: Полиетиленови ленти.

Контролно време: Контролен пост х.Бор приема до 13:00ч. Финалът приема до 14:00ч.

Подкрепителни пунктове: Дендрариум(6,2км, 1230м Н.В), х.Бор(10.3км, 1500м Н.В), снабдени с мюсли барове и вода, на финала + банани.

Класиране 16км: Индивидуално по реда на финиширане. В класирането за Мъже и Жени участват и останалите категории, разделени по пол.

Класиране 3км: До 3-то място, отделно за момчета и момичета.

Награди за 16км: Медали за призьорите във възрастовите групи. Купи на победителите при Мъже и Жени. Томбола с часовник SUUNTO и над 60 други предметни награди между завършилите. Материални и  парични награди както следва:

Мъже и Жени:
1м – 1000лв. и смарт гривна
2м – 500лв
3м – 300лв
4м – 200лв
5м – 150лв
6м – 100лв
Всички останали категории:
1м – 50лв. и смарт гривна
2м – 150лв.

3м – 100лв.

За нов рекорд на трасето ще има допълнителна материална награда от спонсорите.

Награди за 3км: Първите три момчета и момичета ще получат материални награди и медали, а всички успешнo финиширали – подарък.

Всички успешно завършили една от двете дистанции ще получат сувенирна тениска.

Финансови условия: Стартова такса за 16км – 5лв. за заявилите се до 23:59ч. на 22.09.2016 г. Заплаща се с карта, онлайн, чрез банков превод, на касите на easypay или при регистрацията в София. Без предварителна заявка – такса 10лв. Участието на 3км е без такса.

Допълнителна информация: Организирано е извозване на багаж на участниците на 16км от Боянско ханче до х. Алеко. Организиран е безплатен транспорт за участниците с кабинков лифт „Алеко-Симеоново” след финала срещу представен стартов номер (ще се допуска един придружител за участници на 3км).

Всички участници са застраховани.

За контакт: 0882 111 703 Петър Панков, office@marathon.bg

sponsors-2016

Схема на трасето 16кмTrack

Профил 16кмProfile

Схема на трасето 3кмAleko track

Профил 3кмProfile3

Витоша моята планина 2016 16 km
ИмеФамилияYOBГрадКатегория
1YasenGeorgiev1989М
2ValentinMetodiev1984М
3YonchoYonchev19875kmrunМ
4DobrinkaShalamanova1983ЮниверсалF
5NikolayGeorgiev1984М
6DimitarBontchev1969M40
7ViktoriyaNedelcheva19655kmrun F40
8IvoDimitrov19885kmrunМ
9boikozlatanov1962lokomotiv sofia-karapetrovM40
10StoyanTevekelev1989КЛА "Локомотив" - ДряновоМ
11KamenTonchev1979Cc GreenWayМ
12DanielPavlov19895kmrunМ
13IvaApostolova1995F
14GalyaIkonomova1994F
15ElenaDimitrova1984F
16YavorDanailov1975M40
17MarioApostolov1991SvetkavicaМ
18YasenAleksiev1986М
19AleksandarSrandev1997ЮниверсалM20
20TeodorBanev19835kmrunМ
21DimitrinaRizova1982F
22IvelinaMadzharova1999ЮниверсалF20
23ZlatomirIvanov1991ТорпедоМ
24EvgeniVasilev1985БегачМ
25DimitarTrapov1970"Прилеп" Гоце ДелчевM40
26AtanasAtanasov1972M40
27NikolaTsolov1994М
28HristiyanIvanov1983М
29KristiyanIvanov1993М
30IvaPetrova1993ЮниверсалF
31RumenManov1972M40
32KonstantinaStoyanova19965kmrunF20
33AtanasAngelov1997M20
34DimitarYankov1986М
35DenitsaIvanova1985F
36NinaEncheva1982Валди-СофияF
37TomaKotkov2000ValdiM20
38KonstantinStoyanov1994М
39BoyanIvandzhikov2000ВалдиM20
40MariyaDermendzhieva2000ВалдиF20
41BorislavaMitkova1999ВалдиF20
42GeorgiGeorgiev - Elbi1980Бирени колекционериМ
43BorisChakalov1988М
44SvetlinIvanov1991Атлетик-90, ЛуковитМ
45GeorgiDrambozov1982М
46MartinPetrov1987М
47VladimirKovachev1973M40
48MartinNedyalkov1993Running Academy 5kmrunМ
49SnezhinaStefanova1974F40
50VladimirTsvetanov1986М
51MartinMartinov1984М
52DimitarILIEV1975BEGACHM40
53ElyWEINUM1993М
54IvanBorisov19695kmrunM40
55EmilRashkov1984М
56YasenTsvetkov19895kmrunМ
57ZahariHyusein1984М
58KrasimirLyubomirov19755 kmrunM40
59NikolayPetrov1978Los Locos del CerroМ
60MartinaZadneprovska1995F
61ValentinKolev1984М
62NikolayGranchulov1970VelorazhodkaM40
63DemyanaYosifova19995kmrunF20
64ViktoriyaDanova1989-F
65VladimirTodorov1975KiViiM40
66DanielaManeva1970F40
67NeliAngelova1990iRun F
68AnnaStefanova19795кмrunF
69RosenLilov1974Локомотив СофияM40
70StoyanYonkov1975M40
71ViktoriyaMateeva-Valcheva1986-F
72GeorgiValchev1983М
73IvanGochev1994М
74RumenDimitrov1979Кайлъшка долина-ПлевенМ
75SvetlinPetrov1972Каменец - ПлевенM40
76VladimirIvanov1986М
77Anna MariaEvgenieva2000валдиF20
78RumenKotkov1973ValdiM40
79IvayloPetkov1984М
80AleksandarKyurchev1979АрдигалиМ
81PetarTodorov1985Sunrising LifeМ
82VelizarBagarov1993Nike + Run Club SofiaМ
83DavidManolov1994М
84EmiliyaHristova1976Азимут академияF40
85NikolayAngelov1992М
86SilviyaStefanova19885kmrunF
87BorisMilushev1976напрееедM40
88IvoTeodosiev1984М
89PetarRizov1995-М
90RumenManev1989М
91Dimitar P.Dimitrov1986Running Academy 5kmrunМ
92ShabanMustafa1978OSKLA ,,SHAMPION-SUNGURLARE''М
93VasilDragostinov1989М
94GeorgiStefanov2001M20
95PetyaMarinova1990F
96ValentinaAtanasova1989F
97DanielMedarov19865kmrunМ
98DobriStefanov1982Running AcademyМ
99MariyaStefanova1978Running AcademyF
100MilkaMihaylova1972Дунав-РусеF40
101TodorDimitrov1975ВалдиM40
102NikolaSechkaryov1979NKSМ
103EvelinaStoyanova1986NKSF
104HristoPetrov1965M40
105PlamenDAVIDOV1963BegachM40
106SvetoslavTraykov1976BT RevolutionM40
107IvoStoyanov1981М
108MilchoLyapev1973Bulgarian Demo TeamM40
109ZdravkoZdravkov1978НямаМ
110ValentinMihaylov1985Пъргав охлювМ
111KostadinGyumov1986Banski StarecМ
112MariyaAkcharlieva19845kmrunF
113VolenMladenov1985М
114PetyaKoleva1987F
115MariyaYovcheva1978F
116YuliyaKonova1979F
117YavorStoilov1972M40
118DaffinkaProkopova1984F
119HristaStoyneva1995СК "София"F
120StefanKozarev1973ГерманM40
121STEFANBelchev1974M40
122PavelMihaylov1979М
123BorislavaHristova19765kmrunF40
124FilipNasar1994М
125IvanVASILEV1970ШампионM40
126YordanZlatev1973GermanM40
127PlamenKolev1982SpeedyМ
128ZornitsaKalapova1983F
129NenchoRangelov1946ПерникM40
130RadoslavPetrov1982М
131VladislavKonstantinov1974BegachM40
132SlaviSavov1971БегачM40
133IvanDoychinov1986М
134AniMelkumova1990F
135IvayloPavlov1977М
136IvanShapkov1991М
137IvayloSlavov1991М
138VladimirMarinov2001ВалдиM20
139NoraFilipova1998Витоша скиF20
140NikolayKolev1980М
141AntonMihaylov1962TriathlonM40
142PetarYotov19735kmrunM40
143ZlatinaMarinova1976Валди F40
144HristoKoparanov1979М
145IvayloHristov1988М
146KalinaKraleva1983F
147VioletkaIlieva1997Go veganF20
148KonstantinMarinov1999M20
149GeorgiIliev1985М
150DimchoMitsov1985СК Сапарева баняМ
151DenkaKatsarska1976F40
152DimitarPlachkov1998Green roadM20
153KalinBoevski1983М
154MayaNedyalkova1990 "Младост" БлагоевградF
155DimitarDimitrov1985 СК "Младост-2012" -Благоевград М
156SimeonNinov1976ВалдиM40
157AtanasAtanasov1995М
158StefaniStoyanova1995F
159NikolaDosev1997МотенM20
160EleonoraDoseva2001МотенF20
161StilyanaDimitrova1989Север ПлевенF
162ValentinPaskalev1993Team Compressport М
163DimoDichev1997ДрагалевциM20
164BiserRizov1991М
165GenoUvardov1983MUSICPLE ORGASMМ
166VenkoVenkov1990М
167NadezhdaStanilova1980F
168HristoGyurkovski1976геофотM40
169VesselinTzotchev1969M40
170MartinKrastev1978М
171KristinaBozhinova1998F20
Витоша моята планина 2016 3 km
ИмеФамилияYOBГрадКатегория
1AleksandraAleksieva2003
2NiyaVasileva2002Ски клуб "Грийн роуд"
3PetarVasilev2007Ски клуб "Грийн роуд"
4AlegraPetrova2007Ски клуб "Грийн Роуд"
5MaksimiliyanPetrov2005Ски клуб "Грийн Роуд"
6MartinEnchev2009Грийн Роуд
7AkselBenun2008Ски клуб "Грийн роуд"
8NikolaPetek2005Грийнроуд
9NedaNetsova2005Ски Клуб "Грийн Роуд"
10RadaNetsova2010Ски Клуб "Грийн Роуд"
11KatrinSrandeva2003п.к. Левски
12AleksandarKotkov2004Valdi
13MartinStanev2002Moten
14MihailAngelov2004Moten
15ErikaStefanova2002Moten
16MinaEvtimova2003ски клуб "Витоша ски"
17SavaEvtimov2008ски клуб "Витоша ски"
18MayaYancheva2004Валди
19AngelStefanov2010Running Academy
20DobriStefanov2008Running Academy
21BogdanEvgeniev2007валди
22MonikaBerkova2003валди
23RayaStoilova2006Перник
24TsvetinaIvanova2005Перник
25MartinIvanov2008Перник
26ElitsaParvanova2004Перник
27VerzhiniyaMircheva2006Перник
28KarinaIvanova2005Перник
29AleksandarDermendzhiev2005Валди
30GrigoriyNikolov2003Валди
31DesislavaYordanova2003Валди
32DimitarYovchev2008
33KarinaNikolova2010Турбо
34AleksandarGeorgiev2004Витоша Ски Клуб
35VelizarVelkov2005Витоша Ски Клуб
36DamyanHristov2005
37KaloyanPetrov2006Витоша Ски Клуб
38MilenaGeorgieva2007Витоша Ски Клуб
39BorisBabev2008Витоша Ски Клуб
40AsparuhSokolov2008Витоша Ски Клуб
41SvetlinPetrov2007Витоша Ски Клуб
42TinaYordanova2004Витоша Ски Клуб
43DanielEnchev2010Валдо-София
44SamuilZlatev2002Герман
45KonstantinValkov2007
46KalinOgnyanov2006Витоша Ски Клуб
47BoyanGrebencharski2008Витоша Ски Клуб
48YasinShabanov2005
49SaraTambourkovska2006Турбо охлюви
50LeonTambourkovsky2009Турбо охлюви
51GeorgiGeorgiev2002
52AleksandarNinov2009Валди
53EmiliyaKoleva2003
Витоша моята планина 2016 доброволец
ИмеФамилияYOBГрадКатегория
1VeselinaMihaylova1995
2NikolaGamzakov1992